قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W
گواهی
چین Taiyi Laser Technology Company Limited گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— Upendra Patel
تضمین کیفیت!
—— پیتر
محصول عالی دستگاه مارک لیزری.
—— دیوید چو
کیفیت قطعات یدکی شرکت شما از آنچه قبلاً خریداری کردم بهتر است.
—— لاکمال
یک سفر خوب خرید !!!
—— جیمز کلارک
چت IM آنلاین در حال حاضر
قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W
جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ , چین
نام تجاری: TAIYI
گواهی: CE
شماره مدل: FSCU1000W
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Contact us for the price
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استاندارد صادراتی
زمان تحویل: 5-8 روز کار
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 قطعه در هر ماه
شرح
نام محصول: سیستم کنترل برش لیزری فیبر وضعیت: جدید
تابع: برش ورق فلزات نکات کلیدی فروش: عمر طولانی خدمات
قدرت: 1000 وات وزن: 2 کیلوگرم
کلمات کلیدی: سیستم کنترل استفاده شده برای: دستگاه برش لیزر فیبر
نوع قطعات یدکی: قطعات یدکی برش لیزر
برجسته کردن:
قطعات برش لیزری 2000W
قطعات برش لیزری فلزات
قطعات دستگاه کنترل لیزر Cypcut FSCU1000W 2000W 3000W 4000W
توضیحات محصول:
از اینکه از سیستم کنترل برش لیزر CypCut استفاده می کنید سپاسگزاریم.
سیستم کنترل برش لیزر CypCut (به اختصار CypCut) مجموعه ای از نرم افزار سیستمی است که برای
برش لیزر صفحه ای طراحی شده است، شامل فرآیند برش لیزر، عملکرد چیدمان رایج و کنترل پردازش لیزر
، بیشتر توابع آن در پردازش گرافیکی، تنظیم پارامترها، ویرایش فرآیند برش سفارشی
، چیدمان، برنامه ریزی لایه مسیر، شبیه سازی و کنترل فرآیند برش کاربرد دارد.
هنگامی که CypCut بدون دانگل روی کامپیوتر اجرا می شود، وارد حالت DEMO می شود، بنابراین می توانید
لپ تاپ جداگانه برای طراحی قبل از پردازش نصب کرد.
قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W 0
قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W 1
قطعات برش لیزری FSCU 1000W 2000W 3000W 4000W 2